czwartek, 7 lipca 2011

#6

       





2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. serio Bon Iver reklamują w metrze? to tak, jakby u nas powiesili plakaty Ścianki na głównym placu.

    OdpowiedzUsuń